Wiek Adaline Dramat

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 50 min.

Reżyseria

Data premiery

2015

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 3.5 / 5. Ilość: 42

Opis filmu:

Urodzona na początku XX wieku, piękna Adaline, jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość, zrozumiała, że wszyscy, których kocha, będą marnieć i umierać na jej oczach. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której chce wyrzec się nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

 

Opis postaci:

Adeline Bowmen – 30-letnia blondynka o długich, falujących włosach opadających na ramiona. Ma regularne rysy twarzy, pełne usta, które najczęściej maluje czerwoną szminką.
Na prawym policzku blisko nosa ma niewielki pieprzyk. Najczęściej ubiera się na czarno w blezery lub sukienki. Na zewnątrz nosi wełniane płaszcze w jesiennych kolorach: brązowym, ciemnozielonym i żółtym. To kobieta ostrożna i lekko wycofana, a jednak potrafiąca okazywać uczucia.

 

Elias Jones – około 30-letni szczupły brunet z brodą i dłuższymi, lekko kręconymi włosami. Chętnie ubiera swetry, a pod spód koszule. Na ramieniu nosi torbę. To bezpośredni, otwarty i empatyczny mężczyzna.

 

William Jones – mężczyzna po siedemdziesiątce, o krótkich szpakowatych włosach. Nosi siwe wąsy i brodę, ma jednak gładko ogolone policzki. Na świat patrzy przez okulary o okrągłych szkłach. Ubiera się casualowo w bluzy, swetry i kraciaste koszule. To mężczyzna potrafiący okazywać uczucia, wierny, dbający o swoją rodzinę.