Małe stłuczki Obyczajowy

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 22 min

Reżyseria

Data premiery

2014

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 3 / 5. Ilość: 3

Opis filmu:

Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część rzeczy, sprzętów, sprzedają na pchlim targu. Kiedy spotykają Piotra, który pracuje w fabryce pudełek, rozpoczyna się między nimi dziwna gra.
Małe stłuczki to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy nie lubią wyznaczonych szlaków, chcą szczęścia na własnych warunkach. To film o tym, co robić, aby się obronić przed zachłanną, egoistyczną miłością, która przeczy niezależności. Czy daje się z miłości wybronić za pomocą małej stłuczki, czy też, gdy w grę wchodzą prawdziwe emocje, musi się ona skończyć katastrofą?

Opis postaci:

Asia – wysoka, szczupła brunetka pod dwudziestce. Falowane włosy sięgające ramion zwykle nosi w nieładzie. Ma owalną twarz, małe piwne oczy i wąskie usta. Ubiera się na sportowo, najczęściej w dopasowane dżinsy i kolorowe koszulki. Na wierzch zakłada bluzę z kapturem. Do tego zakłada wysokie trampki.

 

Kasia – nieco młodsza przyjaciółka Asi. To drobna filigranowa szatynka o prostych długich włosach, które zawiązuje w kucyk. Ma trójkątną pociągłą twarz, duże oczy i zgrabny nos. Kasia ubiera się casualowo, zwykle zakłada luźne koszulki, dżinsy i sportowe buty.

 

Piotr – wysoki, szczupły trzydziestolatek, o hebanowych, krótko przystrzyżonych włosach, które zaczesuje na prawą stronę. Piotr ma owalną, zawsze gładko ogoloną twarz z mocną szczęką. Patrzy na świat dużymi piwnymi oczami. Ubiera się w T-shirty o jednolitych kolorach i niebieskie dżinsy.

 

Pani Michałowska – właścicielka mieszkania, które wynajmuje Piotr. Kobieta po sześćdziesiątce, o obfitych kształtach i siwiejących blond włosach do ramion. Nosi ciężką grzywkę, która przysłania jej małe oczy.

 

Matka Piotra – szczupła brunetka po pięćdziesiątce. Ma proste, ciemne włosy sięgające za ucho. Na owalnej, gładkiej twarzy błyszczą piwne oczy. Uroku dodaje też zgrabny nos.