Jestem Bogiem Science fiction

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 45 min.

Reżyseria

Data premiery

2011

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 5 / 5. Ilość: 1

Opis filmu:

Głównym bohaterem jest pisarz Eddie, któremu wpada w ręce tajny farmaceutyczny lek. Jego zażycie umożliwia w pełni wykorzystanie swojego mózgu. Dzięki temu pisarz szybko odnosi sukces i staje się milionerem. Problem w tym, iż zaczyna dostrzegać także uboczne skutki medykamentu. Halucynacje i przebieg czasu jak w poklatkowej animacji to tylko najmniejsze z jego zmartwień.

 

Opis postaci:

Edward Morra – wysoki, szczupły, dobrze zbudowany 30-latek o brązowych włosach. Najpierw długich, nieuczesanych, związanych w kitkę, potem krótkich, starannie zaczesanych do tyłu na żel. Przed przemianą chodzi ubrany w zielonkawo-brązową kurtkę ze stojącym kołnierzem, czarną koszulkę z długim rękawem i dżinsy. Po przemianie ubiera czarną koszulę, czarne spodnie i czarną skórzaną kurtkę. To mężczyzna inteligentny, potrafiący wykorzystać nadarzające mu się okazje, ale też wrażliwy i trochę bujający w chmurach.

 

Carl Van Loon – siwy mężczyzna po sześćdziesiątce, o krótkich, prostych włosach zaczesanych na bok. Ma owalną twarz ze zmarszczkami. Ubiera się elegancko w szare lub granatowe garnitury, białe koszule i krawaty różnych kolorów. To mężczyzna zorientowany na cel, bezwzględny w interesach, traktujący innych z góry.

 

Lindy – 30-letnia szczupła blondynka z włosami do ramion. Z przodu nosi przedziałek. Ma regularne rysy, okrągłą twarz, pełne usta i pieprzyk na lewym policzku. Najczęściej ubiera dopasowane koszule, spodnie i czarny płaszcz. Jest empatyczna, wrażliwa i odważna.

 

Gennady – 40-letni szczupły mężczyzna z ogoloną głową. Nosi luźne, jakby trochę za duże ubranie. Tiszert, dżinsy i skórzaną, długą kurtkę. To mężczyzna mało inteligentny, brutalny i
cyniczny.