G.F. Darwin – Bóg vs Szatan Satyra

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Kultura

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

37 min.

Reżyseria

Data premiery

2018

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Grupa Filmowa Darwin

Opis filmu:

Był to najbardziej wyczekiwany odcinek G.F. Darwin, który pierwszego dnia zyskał pierwsze miejsce w popularnych filmach na YouTube. Nazywany jest „dzieckiem” Janka, który napisał scenariusz, reżyserował oraz zajął się montażem filmu. Pierwszy raz w historii Darwinów „ojcowie założyciele” zostali przydzieleni do różnych zajęć w trakcie produkcji.

 

O czym jest film? O Sławku, który wiedzie beztroskie życie Szatana jako prezes Piekła 2.0. Pewnego dnia przychodzi do niego Jezus, który martwi się o zaginionego ojca. Poruszony Sławek robi wszystko, co może, by znaleźć swojego dawnego przyjaciela.

 

Opis postaci:

Rafał – młody, około 30-letni szatyn z długimi włosami, wąsami i gęstą, przystrzyżoną brodą. Chodzi ubrany w białą lnianą koszulę i spodnie. W filmie gra Boga ojca, ale zostaje tak określony tylko raz i to przez samego siebie.

 

Sławek – młody, około 30-letni szatyn o ogolonej głowie. Nosi przystrzyżoną bródkę i wąsy, na policzkach ma dwudniowy zarost. W filmie kreuje Szatana, ale zostaje nazwany Diabłem tylko raz. Gdy przebywa w piekle jego skóra jest czerwona, oczy żółte a na czole ma dwa długie rogi. Ubiera się w brązową kurtkę z miękkim, stawianym kołnierzem, czarne spodnie i czarny tiszert.