Transsiberian Sensacja

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 51 min

Reżyseria

Data premiery

2008

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 2.3 / 5. Ilość: 3

Opis filmu:

Amerykańska para Roy i Jassie podróżują legendarną koleją transsyberyjską z Chin do Moskwy. W pociągu spotykają inną parę – tajemniczego i uwodzicielskiego Carlosa i jego enigmatyczną dziewczynę Abby. Od tej pory spokojna podróż przeradza się w mrożący, podstępny pościg z morderstwem w tle. Ścigani przez dwóch skorumpowanych policjantów szybko zdają sobie sprawę, jak mylne były ich pierwsze wrażenia o spotkanych w pociągu osobach.

 

Opis postaci:

Roy –Amerykanin. To wysoki, jasnowłosy mężczyzna o kanciastej twarzy z żuchwą lekko wysuniętą do przodu. Nosi półokrągłe okulary w delikatnych oprawkach. Ubiera się w ciepłe, sportowe koszule, na szyi nosi saszetkę z dokumentami. Jest otwarty na innych, poogodny, szybko nawiązuje kontakt,  bywa nawiwny. Troszczy się o swoją żonę – Jessie.

 

Jessie – Amerykanka. Jessie jest brunetką średniego wzrostu. Długie włosy często spina w kucyk. Ma jasną cerę i ciemne oczy. Nosi ciepłe swetry i wełnianą czapkę. Jej pasją jest fotografowanie, zawsze przy sobie ma aparat fotograficzny. Jest skryta, rzadko się uśmiecha.

 

Carlos – Hiszpan, młody, wysoki mężczyzna. Ma półdługie – do ramion, lekko falowane włosy, pociągłą twarz i ciemne oczy. Nosi dżinsy i puchową kamizelkę. Często się uśmiecha, czasem zalotnie. Ma zmienny charakter.

 

Abby – Amerykanka, pochodzi z Seattle. Jest średniego wzrostu szatynką, ma długie włosy, które najczęściej ma rozpuszczone. Nosi ciemne swetry i wełnianą czapkę. Oczy ma mocno podkreślone ciemnym makijażem. Jest skryta, nie uśmiecha się, bacznie obserwuje zachowanie Carlosa, jest nieufna.

 

Grinko – inspetkor policji, zajmuje się przestępczością narkotykową. Grinko to postawny mężczyzna w średnim wieku. Jest łysy, ma lekki zarost. Nosi kożuch z postawionym kołnierzem i futrzaną czapkę uszankę. Uśmiecha się, często cynicznie. Jest interesowny.

 

Kolzak – współpracuje z Grinko. Kolzak to umięśniony, młody mężczyzna ogolony na łyso. Nosi białą, puchową kurtkę, chodzi zamaszystym krokiem, niewiele się odzywa, w wyraźny sposób żuje gumę. Jest porywczy i agresywny.