Kret Sensacja

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 48 min.

Reżyseria

Data premiery

2011

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 4 / 5. Ilość: 1

Opis filmu:

Paweł wraz ze swoim ojcem prowadzą wspólny interes, dzięki któremu mogą zapewnić utrzymanie całej rodzinę. Ich równowaga i poczucie bezpieczeństwa zostają jednak zachwiane, gdy w prasie ukazuje się artykuł szkalujący dobre imię ojca Pawła, Zygmunta. Paweł nie ma wyjścia – musi walczyć o reputację rodziny i oczyścić ojca z zarzutów.

 

Opisy postaci:

Paweł Kowal – główny bohater filmu. To młody postawny blondyn z włosami ściętymi na krótko. Wraz z ojcem prowadzą rodzinny biznes odzieżowy. Paweł ma łagodne usposobienie. Jest pogodnym, uśmiechniętym mężczyzną. Ma okrągłą twarz i jasną cerę. Uwagę zwracają jego duże, niebieskie oczy i mięsiste usta. Ubiera się w sportowym stylu. Na co dzień nosi jeansy i luźne, dresowe bluzy.

 

Zygmunt Kowal – ojciec Pawła. Emerytowany górnik, który pomaga synowi prowadzić biznes. Jest kochającym ojcem, teściem i dziadkiem.  To sześćdziesięcio-kilku letni mężczyzna. Jest tęgi i niewysoki. Ma owalną, pomarszczoną twarz i gęste siwe włosy obcięte na krótko. Ma też głęboko osadzone, błękitne oczy i gęste, krzaczaste brwi. Ubiera się pospolicie, w wygodne ciemne spodnie i ciepłe swetry.

 

Ewa Kowal – żona Pawła i synowa Zygmunta. Szczupła i atrakcyjna brunetka po 30-stce. Ma jasną, nieskazitelną cerę, trójkątną twarz i duże brązowe oczy. Długie włosy zawsze upina w kucyk. Nosi wąskie spódnice sięgające za kolana i dopasowane bluzki.

 

Stefan Garbarek – były kapitan SB, czarny charakter. Niski, łysiejący 60-cio latek. Ubiera się elegancko. Najczęściej pojawia się w garniturze i długim, ciemnym płaszczu.