Anatomia zła Sensacja

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

2 godz. 2 min.

Reżyseria

Data premiery

2015

Scenariusz

Obsada

Ocena

Średnia 3.3 / 5. Ilość: 15

Opis filmu:

Płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator, który kilka lat wcześniej doprowadził do jego aresztowania, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, „Lulek” ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego.

Opisy postaci:

Lulek – główny bohater filmu. To niski i chudy emeryt o łagodnym wyrazie twarzy. Ma gęste siwe włosy i liczne zmarszczki podkreślające wiek. Sam Lulek jest ok. 60-cio letnim mężczyzną. Stwarza pozory spokojnego i wyciszonego. W rzeczywistości jest nieco inaczej. Mężczyzna ma inteligentny wyraz twarzy. Jego oczy są piwne, brwi nisko osadzone, nos lekko pękaty, ustaw wąskie. Lulek ubiera się pospolicie. Nosi jasne spodnie i przewiewne koszule. W chłodniejsze dni zarzuca na siebie popielatą kurtkę.

 

Staszek – młody, ok. 30-letni mężczyzna. Były żołnierz. Współpracownik Lulka. Jest wysoki, dobrze zbudowany i wysportowany. Jego ciało jest umięśnione. Mężczyzna ma krótko ścięte czarne włosy. jego twarz jest okrągła. Usta pełne, oczy kruczo-czarne. Na twarzy nosi kilkudniowy zarost. Ubiera się w jeansy i dopasowane bawełniane koszulki, które podkreślają jego umięśnione ramiona i klatkę piersiową. Na jego twarzy często gości uśmiech.

 

Prokurator Nowak – to niski, chudy brunet po trzydziestce. Ma trójkątną twarz, ciemne oczy i pełne usta.  Jego włosy są krótkie, gęste i zaczesane do tyłu. Ma też gęste, czarne i nisko osadzone brwi. Na jego twarzy często gości ironiczny uśmiech. Mężczyzna jest podstępny i przebiegły. Ubiera się w czarne garnitury i białe koszule. Bywa poddenerwowany i niecierpliwy.