Opisz Slot Art Festival Reportaż

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Kultura

Czas trwania

7 min.

Produkcja

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych


Organizacja pozarządowa

 

SLOT to nie tylko kilkudniowy festiwal, choć ten jest najbardziej spektakularnym przejawem działalności Stowarzyszenia. SLOT to bardziej ruch niż organizacja. Lokalne Ośrodki Twórcze to rozsiane po całej Polsce, powstałe oddolnie, mniej lub bardziej zorganizowane grupy ludzi współpracujących ze Slotem. Zwykle w wymiarze lokalnym realizują pomysły, które nawiązują do Slot Art Festivalu: Slot Festy i Slot Dni, wystawy, DKF-y, grupy dyskusyjne, koncerty, imprezy.

Nasza nazwa, Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych, oddaje przyświecającą nam wizję: tworzenia opartej na relacjach i podobnych wartościach sieci kolektywów, inicjatyw i organizacji, autonomicznych i aktywnie zaangażowanych w swoje otoczenie.

 

Dostępność: audiodeskrypcja


www:
https://slot.art.pl/

 

Opisz Slot Art Festival

Niektórzy z nas nie mogą zobaczyć Slot Art Festivalu. I to nie tylko w 2020 roku, kiedy wszystkim zniknął z kalendarzy. Z myślą o niewidzących chcemy OPISAĆ SLOT. Wiemy, że nie ma na to jednego sposobu – każdy widzi go inaczej, co innego wpada mu w oko.

 

Zaprosiliśmy Was do opowiedzenia o Slocie, który macie pod powiekami. Otrzymaliśmy mnóstwo nagrań, publikujemy ich fragmenty.

 

A jaki Slot Ty zobaczysz, kiedy zamkniesz oczy?