Zmruż oczy Dramat

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 26 min.

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Ocena

Średnia 4.3 / 5. Ilość: 4

Opis filmu:

Dziesięcioletnia dziewczynka ucieka z domu i zamieszkuje z byłym nauczycielem, który ukrył się przed światem na opuszczonej farmie.

 

Opisy postaci:

Jasiek – Główny bohater filmu. To niski 42-letni  brunet. Jest szczupły. Ma okrągłą twarz o pogodnym wyrazie. Jego oczy są nieduże, jasno-niebieskie. Nos pękaty, a usta wąskie. W początkowej części filmu Jasiek ma na twarzy gęsty zarost. Jego włosy sięgają za uszy. Są lekko falowane. Po wizycie fryzjera Jasiek jest obcięty na krótko, ma gładko ogoloną twarz. Nosi szerokie spodnie i luźne postrzępione swetry. Jest tajemniczy. Często sprawia wrażenie nieobecnego.

 

Mała – dziesięcioletnia dziewczynka, wierna przyjaciółka Jaśka. To wysoka jak na swój wiek dziewczyna. Jest szatynką. Ma proste włosy sięgające za uszy. Jej twarz jest okrągła. Mała ma czarne oczy i lekko zadarty nos. Jej cera jest jasna. Dziewczynka ubiera się na sportowo. Nosi jeansowe rybaczki i bawełniane koszulki. Na głowie zawsze ma kolorowy kapelusz z wąskim rondem. Jest uparta i wygadana.

 

Sosnowski – sąsiad Jaśka i przyjaciel Małej. To ok. 20-letni chłopak. Jest wysoki i szczupły. To ciemny blondyn. Ma krótkie włosy i bujną grzywkę opadającą na czoło. Ma też chudą, pociągłą twarz i duże ciemne oczy. Chłopak jest energiczny i wesoły. Ubiera się pospolicie. Nosi niebieskie jeansy, kraciaste koszule. Często zarzuca na plecy skórzaną kurtkę.

 

Mama Małej – To wysoka i szczuła blondynka. Ma ok. 36 lat. Jej twarz jest trójkątna. Cera jasna i delikatna. Blond włosy są obcięte na krótko. Sięgają za uszy. Kobieta jest elegancka i zadbana. Zawsze nosi dopasowane ubrania i buty na wysokich obcasach. Jest poważna i dystyngowana.

 

Ojciec Małej – To wysoki mężczyzna przed czterdziestką. Jest blondynem. Ma krótkie, lekko falowane włosy. Jest elegancki. Nosi jasne garnitury i koszule pod krawatem. Ma nienaganna sylwetkę. Jeździ drogim sportowym samochodem.