Zanim zasnę – PJM Thriller

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka i Fundacja FONIS

Czas trwania

1 godz. 28 min.

Reżyseria

Data premiery

2014

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 5 / 5. Ilość: 1

Opis filmu:

Christine codziennie budzi się, nie pamiętając, kim jest. Nie potrafi przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Jest to efekt wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości.

Opis postaci:

Cristine – 40-letnia blondynka o włosach do ramion z grzywką. W domu ubiera się w szarą, satynową, dwuczęściową piżamę i szary, frotowy szlafrok. Na zewnątrz nosi szary, wełniany płaszcz i zieloną apaszkę. To osoba trochę zagubiona, ale szczera i oddana swoim bliskim.

 

Mike – około 50-letni szatyn o krótkich, gęstych włosach. Gładko ogolona twarz. Najczęściej ubiera się w czarny garnitur, białą koszulę i czarny krawat i czarny płaszcz. Nosi skórzaną aktówkę. To mężczyzna skryty i brutalny.

 

Doktor Nash – około 50-letni wysoki mężczyzna o ostrych rysach, lekko szpiczastym nosie i wydatnej żuchwie. Głowa ogolona, czarne brwi. Nosi okulary o prostokątnych szkłach. Ubiera się elegancko w brązowe koszule, czarny krawat czarny płaszcz. Jest empatyczny, cierpliwy i pomocny.

 

Za tłumaczenie na PJM odpowiada Fundacja FONIS. Tłumaczka: Izabela Lindner.