Wymyk Dramat

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 28 min.

Reżyseria

Data premiery

2011

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 2.8 / 5. Ilość: 5

Opis filmu:

Bywają w życiu tak dramatyczne momenty, że strach który im towarzyszy odbiera możliwość wszelkiego działania. Tylko czy tak właśnie było w tym przypadku? Czy rzeczywiście sparaliżowany strachem Alfred nie robi nic, aby pomóc bratu  napadniętemu przez bandę oprychów? Przecież to właśnie Jurek od zawsze był faworyzowany przez rodziców. Był młodszy, dobrze wykształcony, przebojowy i lepszy w biznesie. Więc może kiedy nadarzyła się okazja na bolesną lekcję od kilku chuliganów w pociągu, wystarczyło jedynie nic nie robić i poczekać na rozwój zdarzeń? Niestety te zdarzenia dzieją się błyskawicznie i w ciągu kilku chwil wywracają do góry nogami całe życie… Alfreda, Jurka i ich rodziny. Kilkadziesiąt sekund, które zmieniają wszystko. Czy można to jeszcze odkręcić, naprawić, czy można odkupić grzech zaniechania? Zapraszamy na film.

 

Opis postaci:

Jerzy – wysoki ,wysportowany blondyn o muskularnej sylwetce. Niebieskie oczy i pogodna twarz.

 

Alfred – brunet średniego wzrostu, zwykle z lekkim zarostem. Lekko szpiczasty nos i nieduże ciemne oczy. Najczęściej ubrany w jeansy i sportowe koszule lub koszulki.

 

Wiola – filigranowa brunetka z falowanymi włosami sięgającymi do ramion. Ciepły wyraz twarzy na której często gości uśmiech. Ma dziewczęcy styl. Nosi sukienki do kolan, kolorowe spódnice i bluzki.

 

Ojciec – tęgi, wysoki mężczyzna z siwymi włosami i ciemnym wąsem. Po wypadku porusza się na wózku inwalidzkim. Najczęściej ubrany w garnitur.

 

Matka – starsza kobieta o jasnych włosach sięgających do ramion. Niewysoka o poważnej twarzy.