Wyjazd integracyjny Komedia

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

85 minut

Reżyseria

Data premiery

2011

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 3.2 / 5. Ilość: 26

Opis filmu:

Szef korporacji Polish Lody zaprasza swoich pracowników na wyjazd integracyjny do luksusowego hotelu. Do turnusu dołączyć mają również potencjalni klienci firmy oraz przebojowy redaktor lokalnej gazety. Duże oczekiwania prezesa wobec wyjazdu nie wytrzymują konfrontacji z pełną oparów alkoholu rzeczywistością firmowego wyjazdu, a wkrótce okazuje się, że cała inicjatywa nieuchronnie zmierza ku katastrofie…

Opis postaci:

Gwidon – jeden z głównych bohaterów filmu. Prezes firmy „Polish lody”, człowiek, który zostaje uwikłany w ciąg różnych nietypowych zdarzeń. Jest 50-cio kilku letnim mężczyzną. Ma pociągłą twarz i gęste, ciemne włosy.  Jest niski i szczupły. Ma duże, zielone oczy i wysokie czoło, na które opada postrzępiona grzywka. Jest elegancki. Zawsze nosi drogie garnitury, białe koszule i dobrze dopasowane krawaty. Mimo tego w trakcie filmu będziemy mogli go zobaczyć w damskich sukienkach.

 

Gerard – dziennikarz, który pojawia się w hotelu, w którym odbywa się wyjazd integracyjny pracowników firmy „Polish lody”. To wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna. Ma okrągłą twarz o pogodnym wyrazie i duże okrągłe oczy. Jego usta są pełne, a nos kształtny i pękaty. Gerard często się uśmiecha odsłaniając śnieżno białe zęby z charakterystyczną dużą szparą między górnymi jedynkami. Jest motocyklistą. Nosi skórzane kurtki i motocyklowe spodnie.

 

Gabi – młoda, atrakcyjna brunetka, modelka. Pojawia się przypadkowo w tym samym hotelu i zostaje wciągnięta w ciąg nietypowych wydarzeń. Jest wysoka i szczupła, ma kobiece kształty. Jej twarz jest trójkątna. Ma łagodny wyraz. Jej oczy są piwne i duże, nos wąski i kształtny. Ustaw wydatne. Gabi nosi dopasowane, krótkie sukienki i eleganckie płaszcze. Jej falowane włosy są zwykle rozpuszczone i opadają luźno na jej ramiona. Gabi często się uśmiecha i równie często denerwuje i krzyczy.