Wszystko na sprzedaż Psychologiczny

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 34 min

Reżyseria

Data premiery

1969

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 4 / 5. Ilość: 3

Opis filmu:

Pewnego dnia z planu zdjęciowego filmu znika odtwórca głównej roli, a o jego losy niepokoi się ekipa i dwie kobiety jego życia. Gdy okazuje się, że mężczyzna zginął, wyskakując z pociągu, twórca obrazu postanawia zastąpić go kimś innym. Pojawia się Daniel, młody aktor naprędce zwerbowany na plan, który początkowo przejmuje tożsamość poprzednika.

Opisy postaci:

Andrzej – ponad 40-letni mężczyzna o przyprószonych siwizną, gęstych włosach zaczesanych do góry i gęstych, czarnych brwiach. Najczęściej nosi brązowy, tweedowy garnitur i jasnobrązowy płaszcz z futrzanym kołnierzem. Na planie filmowym ubiera gruby kożuch.

 

Elżbieta – 30-letnia filigranowa blondynka z włosami za uszy. Jest żoną aktora, który zginął. Ubiera się w biały kożuszek do połowy uda. Pod spodem nosi długi sweter, krótką spódniczkę i  czarne, skórzane kozaki za kolana.

 

Daniel – ponad 20-letni mężczyzna z krótkimi, rudymi włosami i twarzą z wyraźnie zarysowanymi kośćmi policzkowymi. Jest młodym aktorem, który zagrał w kilku filmach, ale wciąż czeka na przełomową rolę. Najczęściej chodzi ubrany w sweter i gruby kożuch z futrzanym kołnierzem.