Komedia Tamara i mężczyźni

Opis filmu:

Nowoczesna wyzwolona dziewczyna, znana londyńska dziennikarka, po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Jej nagłe pojawienie się w uporządkowanym życiu byłych kochanków i narzeczonych, będzie prawdziwą eksplozją. Spowoduje, że wyjdą na jaw długo skrywane tajemnice i odżyją dawne namiętności.

 

Opis postaci:

Tamara – główna bohaterka filmu. Dziennikarka, z ambicjami pisarki. To filmowe brzydkie kaczątko. Jako nastolatka przez wszystkich wyśmiewana z powodu piegów i niebywale dużego nosa. Jako dorosła kobieta – obiekt pożądania przez mężczyzn i zazdrości wśród kobiet. Kiedy po latach wraca do rodzinnego domu w niczym nie przypomina już brzydkiego kaczątka. Ponętna trzydziestokilkuletnia brunetka o kobiecych kształtach i pięknym, poprawionym przez chirurgów nosem uwodzi kokieterią, która przychodzi jej niezmiernie naturalnie. Błyszczące kasztanowe włosy zazwyczaj miękko opadają na ramiona i plecy. Na pełnych ustach często gości filuterny uśmiech. Brązowe oczy otacza wachlarz gęstych rzęs. Ubiera się w dopasowane spodnie i bluzki podkreślający okazały biust i kobiece kształty. Latem nosi skąpe dżinsowe szorty i obcisłą odsłaniającą dekolt koszulkę.

 

Nicholas – pięćdziesięcioletni odnoszący sukcesy pisarz o niepohamowanym apetycie na romanse. Zadufany w sobie i nieukrywający swojej wyższości, cieszy się dużym zainteresowaniem fanek, z którymi się spotyka na wieczorkach literackich i podczas spotkań autorskich. Męskich fanów traktuje z nieskrywanym brakiem zainteresowania. Włosy w odcieniu ciemnego blondu nonszalancko opadają mu na czoło.  Piwne oczy podczas pisania ukrywa za okularami, znad których często zerka i analizuje otoczenie. Uwielbia koszule i casualowe spodnie, których nie porzuca nawet kiedy pracuje w domu. Na wyjścia dodatkowo narzuca eleganckie marynarki.  Jesienią i zimą nie rozstaje się z czerwonym szalem.

 

Beth – czterdziestokilkuletnia urodziwa szatynka zapominająca w natłoku obowiązków o swojej kobiecości. Asystentka  Nicholasa oraz pogodzona z rolą kura domowa. Ma ciepłe spojrzenie i dobre serce, dla każdego oprócz siebie znajduje czas. Mimo szczupłej sylwetki nosi luźne bluzki i długie spódnice, które często dodatkowo przykrywa roboczym fartuchem.

 

Glen – łysiejący pięćdziesięcioletni szatyn w okularach. Łagodne rysy twarzy ożywia często goszczący na ustach uśmiech. Nieco wycofany i nieśmiały indywidualista szybko nawiązuje nić porozumienia z Beth, w której znajduje przyjaciółkę, doradczynię i muzę, która pomaga mu odblokować pisarski potencjał. Chętny do pomocy innym, pełen empatii i zrozumienia dla innych. Nosi obszerne t-shirty i bermudy lub bojówki.

 

Andy – trzydziestokilkuletni brunet o łagodnym spojrzeniu i mocnym charakterze. Kiedyś z aspiracjami grafika, obecnie zajmujący się ogrodnictwem.  Od lat zakochany w Tamarze. Silne ramiona i idealnie wyrzeźbiony tors są obiektem westchnień wszystkich kobiet. Gęste, sięgające ucha kręcone włosy często rozwiewa wiatr. Świdrujący wzrok zatapia najczęściej w Tamarze. Nosi dopasowane podkoszulki odsłaniające umięśnione ramiona i spodnie bojówki.

 

Ben – dwudziestokilkuletni odnoszący sukcesy perkusista znanego brytyjskiego zespołu. Nieszczęśliwie zakochany w wokalistce swojego zespołu, potem w Tamarze. Przystojny brunet ma zawsze idealnie ułożone włosy, dwudniowy zarost. Na scenie oczy podkreśla czarną kredką. Nosi dopasowane czarne spodnie, czarne podkreślające wyrzeźbiony tors t-shirty oraz czarną skórzaną kurtkę.