Siostra twojej siostry Komedia

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 30 min

Reżyseria

Data premiery

2012

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 0 / 5. Ilość: 0

Opis filmu:

Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto z kim chce się przespać? Bohaterowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.

Opis postaci:

Iris – wysoka, wrażliwa trzydziestokilkulatka o jasnej karnacji i magnetyzujących dużych, zielonych oczach. Jej kasztanowe włosy luźno opadają na ramiona. W oczach tli się smutek. 

 

Jack – sympatyczny trzydziestokilkulatek o ciemnych oczach i okrągłej twarzy z kilkudniowym zarostem. Ma ciemne, zmierzwione włosy z grzywką opadającą na bok czoła. Rozgadany, towarzyski, otwarty. Zazwyczaj ubiera się w sprane dżinsy i denimową kurtkę nałożoną na bluzę z kapturem lub kraciastą koszulę.

 

Hannah – szczupła trzydziestokilkulatka o lekko zmierzwionych kasztanowych włosach sięgających za ramiona i opadającej na czoło grzywce. Patrzy łagodnymi oczami. Nosi wygodne ubrania z naturalnych materiałów. Wydaje się być uporządkowana i konsekwentna w działaniu.