Przepis na miłość Komedia

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 20 min

Reżyseria

Data premiery

2010

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 3.8 / 5. Ilość: 4

Opis filmu:

On jest właścicielem upadającej fabryki czekolady, który umiera ze strachu, na myśl o rozmowie z kimś obcym. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret. Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę. Gdyby tylko któreś z nich odważyło się zrobić pierwszy krok…

Opisy postaci:

Angelique Delange – szczupła, ponad 30-letnia blondynka o falujących włosach, opadających na plecy. Nosi grzywkę, ma owalną twarz, jasną cerę, mały nos i wyraźnie zaznaczone kości policzkowe. Ubiera się we wzorzyste koszule z kołnierzem, blezery zapinane na guziki i spódnice. Na wierzchu najczęściej nosi płaszczyk koloru bladozielonego i czerwony szalik w szkocką kratę. Jej ulubionym nakryciem głowy jest czarny beret. Na szyi zawieszony mały medalik na złotym łańcuszku. Na nogach rajstopy i brązowe buty na obcasie z paskiem wokół kostki.

 

Jean-René Van Den Hugde – około 40-letni mężczyzna z wysokim czołem pokrytym poziomymi zmarszczkami.  Ma gęste włosy zaczesane do tyłu koloru ciemny blond. Jego twarz jest owalna, nos szpiczasty a oczy głęboko osadzone. Nosi wełniane marynarki, najczęściej brązowe. Pod spód wkłada białą koszulę i krawat, a niekiedy jeszcze bordowy sweter.