Obyczajowy Prostytutki

Opis filmu:

W życiu Uli, dwudziestoparoletniej, bardzo ładnej dziewczyny, nie zdarzyło się dotychczas nic dobrego. Bieda w domu, znęcający się nad rodziną ojciec alkoholik, wreszcie nieślubne dziecko, samotnie wychowywane – oto problemy, z którymi boryka się na co dzień. Najlepszym ich rozwiązaniem wydaje się prostytucja, zwłaszcza po wizycie w domu Lidy, uprawiającej tę profesję od lat. Ula jest zachwycona koleżanką, jej mieszkaniem, warunkami życia. Z radością więc pozwala się wysłać do hotelu, gdzie zapotrzebowanie na długonogą blondynkę zgłosił bogaty Arab…

 

www.filmpolski.pl

 

Opisy postaci:

Ula – Główna bohaterka filmu. Prostytutka. Ma ok. 30 lat. Jest szczupłą, atrakcyjną brunetką. Ma nienaganną figurę i trójkątną twarz o łagodnym wyrazie. Jej długie, ciemne włosy sięgają do połowy pleców. Ula często upina je w kok. Nosi krótkie sukienki podkreślające jej kształtny biust i jędrne pośladki. Ula sprawia wrażenie kobiety pewnej siebie. W rzeczywistości jest zagubiona i bezbronna. Ma łagodne usposobienie.

 

Mały Człowiek – to taksówkarz, który wozi Ulę do pracy. Jest jednocześnie jej adoratorem, na którego kobieta nie zwraca uwagi. To niski, szczupły mężczyzna z gęstym  zarostem. Ubiera się pospolicie. Nosi ciemne jeansy, koszule, swetry i skórzaną kurtkę. Ma lekkiego zeza i szeroko rozstawione oczy.

 

Grazia – przyjaciółka Uli. Prostytutka. Matka czwórki dzieci. To korpulentna blondynka z dużym biustem. Jest pogodna. Często się uśmiecha. Nosi obcisłe, wydekoltowane sukienki.

 

Lidia – wysoka szczupła brunetka o trójkątnej, pociągłej twarzy.  Jest najstarszą z prostytutek w klubie „Gejsza”. Przyjaźni się z Ulą. Nosi eleganckie futra i obcisłe czarne suknie. Zawsze ma perfekcyjnie wykonany makijaż i drogą biżuterię.