Komedia Poranek kojota

Opis filmu:

 

Główny bohater Kuba jest rysownikiem komiksów. Przypadkiem, zastępując kolegę jako kelner na bankiecie, poznaje gwiazdę muzyki pop Noemi i rozpoczyna z nią romans. Noemi jest nie tylko piosenkarką, jest też pasierbicą Stefana, jednego z najbogatszych przedsiębiorców w kraju, który ciągle pozbywa się niewygodnych osób, rzucając ich na pożarcie dzikim zwierzętom w ZOO. Kuba też staje się taką niewygodną osobą…

 

Opisy postaci:

 

Kuba – główny bohater filmu. Jest rysownikiem komiksów, który próbuje zaistnieć w branży wydawniczej. To młody ok. 25-letni mężczyzna, który przypadkowo naraża się groźnemu biznesmenowi – Stefanowi, przez co jego życie staje się zagrożone. Kuba  to szczupły, niski blondyn z włosami ściętymi na krótko. Ma chudą, pociągłą twarz, duże  pełne usta oraz ciemne oczy. Kiedy się uśmiecha, w policzkach robią mu się dołeczki. Kuba ubiera się w sportowym stylu. Na co dzień nosi jeansy, luźne koszulki i wygodne sportowe obuwie.

 

Noemi – znana piosenkarka, pasierbica Stefana. Jest szczupłą, wysoką brunetką, z długimi, prostymi włosami, które zwykle ma rozpuszczone. Ma łagodną i delikatną twarz, duże brązowe oczy, pełne usta i bystre spojrzenie. Jest pewna siebie i stanowcza. Porusza się z gracją. Ubiera się nieco ekstrawagancko. Nosi obcisłe skórzane spodnie, dopasowane bluzki i krótkie kurtki. Zawsze ma precyzyjnie wykonany makijaż. Jest elegancka i zadbana.

 

Brylant –  właściciel studia filmowego, kobieciarz, były narzeczony Noemi. To wysoki, umięśniony blondyn. Ma owalną twarz, duże oczy i wydatne usta. Nosi kraciaste marynarki na zmianę z ciemnymi garniturami. Ma fantazyjnie przystrzyżoną brodę i jasne, lekko falowane włosy sięgające za uszy. Sprawia wrażenie pewnego siebie i zaradnego. W rzeczywistości jest zadłużony i nierozgarnięty.

 

Dominika – siostra Noemi. Zakompleksiona, niewysoka okularnica z krótkimi, ciemnymi włosami. Jest bardzo niepewna siebie i zamknięta, większość wolnego czasu spędza u psychoanalityka. Ubiera się w niemodne długie spódnice w kolorowe wzory oraz w niepasujące do nich sweterki. Ma okrągłą twarz i duże brązowe oczy, pękaty nos i wąskie usta. Na zębach aparat ortodontyczny.

 

Stefan – jeden z głównych bohaterów filmu, milioner. Czarny charakter. Ojczym Noemi  i Dominiki, prowadzący podejrzane interesy. To ok. 60-cio letni siwy mężczyzna. Jest wysoki i dobrze zbudowany. Ma przerzedzone siwe włosy ścięte na krótko oraz siwą brodę. Nosi jasnoszare garnitury. Ma śniadą cerę, ciemne oczy, wąskie usta i inteligentny wyraz twarzy. Jest bezwzględny i bezlitosny.

 

Mały – prawa ręka gangstera o pseudonimie „Dziki”, człowiek od brudnej roboty, prześladowca Brylanta. To wysoki i szczupły, lekko łysiejący brunet. Ma chudą twarz i wystające kości policzkowe. Ma ciekawy styl. Na co dzień nosi kraciaste spodnie, krwisto czerwone koszule i  jasnobrązową skórzaną kurtkę.  Jest energiczny i pewny siebie. Ma niedużą głowę, małe ciemne oczy i wąskie usta.

 

Szczęka – brat Małego. Bramkarz w klubie Vanessa.  To ok. 25-letni przypakowany dresiarz. Jest wysoki. Ma dużą głowę ogoloną na łyso. Twarz okrągła, wysokie czoło, nisko osadzone, gęste brwi i nieduże brązowe oczy. Mały pękaty nos i nieduże usta. Ubiera się w dresy wszelakiej maści. Nosi ortalionowe sportowe kurtki i białe adidasy.

 

Dziki – pracodawca Małego, gangster. Ma około 40 lat. Jest wysokim, eleganckim brunetem. Zawsze ubrany w drogi, czarny garnitur i lakierki. Czarne włosy zawsze starannie zaczesane do tyłu. Dziki ma śniadą cerę, czarne oczy i wydatne usta. Jest miłośnikiem sushi oraz gier karcianych.