Komedia Papierowe małżeństwo

Opis filmu:

Alicja, poznawszy na wakacjach lekarza z Wielkiej Brytanii, otrzymała od niego niespodziewaną propozycję małżeństwa. Gdy zdecydowała się porzucić bezpowrotnie dotychczasowe życie i wyjechać do Wielkiej Brytanii, okazało się, że propozycja lekarza była żartem. Alicja wchodzi więc w fikcyjny związek małżeński z Aidenem (granym przez lidera grupy Spandau Ballet), drobnym przestępcą. Ceną za tę fikcję jest nie tylko znaczna suma pieniędzy, ale także konieczność zamieszkania z Aidenem.

 

Opis postaci:

 

Aiden – główny bohater filmu. Mieszkaniec Wielkiej Brytanii. Wysoki, szczupły mężczyzna po trzydziestce. Jest dobrze zbudowany. Ma okrągłą, pogodną twarz i lekko falowane ciemne włosy sięgające za uszy. Jego oczy są duże i ciemne. Spojrzenie wyraziste. Aiden ubiera się jak gwiazda rocka. Nosi dopasowane dżinsy, czarne buty, bawełniane koszulki i krótką skórzaną kurtkę. Jest lekkoduchem. Jego atrybutem jest harmonijka ustna, na której często wygrywa bluesowe melodie.

 

Alicja – główna bohaterka filmu. Obywatelka Polski, która wyjeżdża do Wielkiej Brytanii. Jest szczupłą, atrakcyjną blondynką. Ma gęste, kręcone włosy, trójkątną twarz o nieskazitelnej cerze i nienaganną sylwetkę. Jej oczy są duże i niebieskie, usta pełne, nos nieduży i kształtny. Alicja ma promienny uśmiech. Wyraz jej twarzy jest inteligentny. Ubiera się kobieco. Nosi krótkie sukienki i dopasowane płaszcze. Zawsze ma starannie wykonany makijaż i gustownie ułożone lub upięte włosy.