Ostatni klaps Komedia

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 30 min.

Reżyseria

Data premiery

2015

Scenariusz

Obsada

Ocena

Średnia 5 / 5. Ilość: 1

Opis filmu:

Dwadzieścia lat temu Sławoj Maria Hałaburda (Mariusz Pujszo) był Mistrzem kina moralnego niepokoju, jednakże los nie obszedł się z jego karierą łaskawie i teraz, przegrany i zapomniany, musi żebrać o zasiłek. Pewnego dnia w mieszkaniu Sławoja zjawia się Marek Obraniak, polski producent z francuskim kapitałem. Chce nakręcić z nim ambitny film o miłości Napoleona do Pani Walewskiej….

 

Opisy postaci:

Sławoj Maria Hałaburda – główny bohater filmu. 60-cio letni, wysoki i szczupły mężczyzna o trójkątnej twarzy. Na nosie ma zawsze druciane, okrągłe okulary.  Na twarzy ma kilkudniowy zarost. Ubiera się w spodnie w kant i jasne koszule, które zawsze wpuszcza do spodni. Bywa poddenerwowany i niepewny siebie. Sprawia wrażenie wiecznie zamyślonego.

 

Manuella – główna bohaterka filmu. To atrakcyjna młoda kobieta. Ma ok. 30 lat. Jest wysoka i szczupła. Ma długie, lekko falowane włosy, które zwykle rozpuszcza. Jej twarz jest trójkątna. Kobieta ma duże usta i niebieskie oczy. Jej nos jest wąski i kształtny. Wyraz twarzy Manuelli jest pogodny. Kobieta potrafi strzelać uwodzicielskie miny. Porusza się z gracją, często mocno kołysząc biodrami. Ubiera się w obcisłe, krótkie sukienki z głębokimi dekoltami. Najczęściej chodzi w butach na wysokim obcasie.

 

Marek Obraniak – szef Manulli. Producent filmów pornograficznych. Jest szatynem średniego wzrostu. Ma krótko przystrzyżone, gęste włosy. Jest energicznym mężczyzną ok. 50-tki. Ma trójkątną twarz z wąskimi ustami i niedużymi, ciemnymi oczami. Ubiera się elegancko. Nosi dobrze skrojone garnitury i dopasowane koszule.