Na drodze Psychologiczny

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

24 min.

Reżyseria

Data premiery

2017

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 2.4 / 5. Ilość: 5

Opis filmu:

Podczas długiej podróży kobieta zabiera autostopowicza. Mężczyzna nie wzbudza zaufania, a kobieta czując niepokój i narastające zagrożenie postanawia zabrać do samochodu kolejną osobę. W zamkniętej przestrzeni auta między trójką nieznajomych nawiązuje się pełna napięcia gra. Bohaterowie skrywają tajemnice, które ujawniając się małymi krokami, doprowadzą do tragicznych w skutkach wydarzeń.

 

Opis postaci:

Kobieta – elegancka trzydziestokilkulatka o brązowych, spiętych w kok włosach i drobnej sylwetce. Drobną twarz kobiety i jej zielone oczy podkreśla staranny makijaż. Kobieta ubrana jest w ciemnoszary płaszcz z kapturem, dopasowane czarne spodnie i wysokie buty na obcasie. W uszach mienią się małe kolczyki. Kobieta przez większość filmu jest spięta, jej oczy są rozżalone i pełne goryczy.

 

Mężczyzna – Postawny czterdziestolatek o bystrym spojrzeniu. Jest łysy, a kwadratową szczękę i okolice ust pokrywa zarost. Mężczyzna nosi ciemnobrązową, skórzaną kurtkę i ciemne spodnie. Swoim wyglądem nie budzi zaufania.

 

Chłopak – wysoki, szczupły dwudziestokilkulatek. Ma jasnoniebieskie oczy, pociągłą twarz i krótkie włosy w kolorze ciemnego blondu. Jest ubrany w szarą dresową bluzę, granatową kamizelkę i szare dżinsy. Porusza się szybko, w nerwowy sposób.

 

Policjant  – czterdziestokilkuletni mężczyzna o mocnej budowie ciała. Ma poszarzałą twarz i małe, jasne oczy. Kwadratowa szczęka jest mocno zarysowana. Spod policyjnej czapki, w okolicach uszu, wystają posiwiałe, przycięte maszynką włosy. Policjant jest ubrany w granatowy mundur. Sprawia wrażenie człowieka stanowczego.