Muzyka serca Dramat

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 29 min

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 0 / 5. Ilość: 0

Opis filmu:

Dwudziestoletnia Delphine studiuje medycynę, lecz jej największą miłością jest taniec. Rezygnuje z nauki, co przyczynia się do zaostrzenia konfliktu z rodzicami. Traci również najlepszą przyjaciółkę. Pomimo przeciwności losu Delphine nie porzuca swojej pasji.

Opis postaci:

Delphine to przebojowa dwudziestolatka o dużych piwnych oczach. Jej gęste ciemne włosy luźno opadają na ramiona. Nosi je rozpuszczone nawet podczas popisów tanecznych i prób.  Na jej ustach często gości promienny uśmiech. Ubiera się w kolorowe bokserki lub luźne bluzki oraz obcisłe sportowe spodnie podkreślające kobiece biodra i zgrabne pośladki.

 

Marc – dwudziestokilkulatek o atletycznej budowie i szczupłej sylwetce. Wysoki i wysportowany robi wrażenie pewnego siebie. Ma krótkie brązowe włosy, które zaczesuje do góry. Jego pociągłą twarz zdobi tzw. trzydniowy zarost. Duże niebieskie oczy iskrzą gdy tańczy, i gdy patrzy na Delphine. Na ustach bardzo często gości zniewalający, łobuzerski uśmiech. Tancerz ubiera się na sportowo, najchętniej zakłada luźne spodnie i nieco przyduże koszulki bez rękawów, odsłaniające umięśnione ramiona bądź casualowe bluzy.

 

Julianne – najbliższa przyjaciółka Delphine i zdolna, choć nieco nieśmiała tancerka. Razem z główną bohaterką uczęszcza na zajęcia tańca prowadzone przez Sarę. Julianne to szczupła średniego wzrostu blondynka. Włosy zwykle zapina w koński ogon, a na jej niewysokie czoło opada zaczesana na bok grzywka. Dziewczyna ma niebieskie oczy i okrągłą twarz. Na kurs tańca ubiera się na sportowo, w dresowe spodnie i luźne koszulki. Poza lekcjami wybiera dziewczęce stroje, wydekoltowane bluzki i krótkie spódniczki.

 

Babcia Delphine – sympatyczna siedemdziesięciolatka o krótkich, jasnych włosach i dużych błękitnych oczach z których promienieje bezgraniczna miłość do wnuczki oraz głęboka tęsknota za niedawno zmarłym mężem. Ubiera się w jasne eleganckie ubrania, na które zarzuca fartuszki do pracy w kuchni bądź ogrodzie. W uszach połyskują złote kolczyki, na szyi naszyjnik z krzyżykiem. Babcia jest uważną powierniczką Delphine. Wnuczka z zaufaniem opowiada jej o swoich obawach, marzeniach i planach.