Muzyka ciszy Psychologiczny

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 55 min.

Reżyseria

Data premiery

2017

Scenariusz

Obsada

Ocena

Średnia 0 / 5. Ilość: 0

Opis filmu:

Andrea Bocelli z poważnymi wadami wzroku stał się wielkim śpiewakiem operowym, pokonując wszelkie trudności na swej drodze do uznania i sławy. Najważniejszą nauką, którą w życiu musiał przyswoić była dla niego umiejętność milczenia. Biograficzny film “Muzyka ciszy” to poruszająca historia życia artysty i poświęcenia, jakiego wymagała od niego i jego najbliższych jego muzyczna kariera.

 

Opis postaci:

Amos – Andrea Boccelli. Amos jako – chłopiec, nastolatek, młodzieniec i dojrzały mężczyzna. Każda z postaci ma ciemne, falowane włosy i ciemną oprawę oczu. Oczy z reguły ma lekko przymknięte. Jako młody mężczyzna najczęściej nosi granatowe dżinsy i koszule w kratę w stonowanych kolorach.

 

Sandro – ojciec Amosa. Wysoki, szczupły brunet. Ma ciemne oczy, gęste brwi i kilkudniowy zarost. Uśmiecha się serdecznie. Jest łagodny i wrażliwy.

 

Edi – matka Amosa. Szczupła brunetka. Długie, falowane włosy ma najczęściej rozpuszczone. Nosi sukienki w stonowanych kolorach.

 

Elena – dziewczyna, później żona Amosa. Szczupła szatynka. Proste włosy często ma rozpuszczone albo związane w kucyk. Ma łagodny charakter, jest opiekuńcza, a jej uśmiech oddaje uczucia.