Kebab i Horoskop Komedia

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 12 min.

Reżyseria

Data premiery

2014

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 4 / 5. Ilość: 3

Opis filmu:

Właściciel sklepu z dywanami chce zatrudnić specjalistów od marketingu. Na ogłoszenie odpowiada para oszustów. Ich projekt zmienia funkcjonowanie firmy, dając początek serii absurdalnych wydarzeń.

Opis postaci:

Horoskop – brunet po trzydziestce o włoskiej urodzie. Ma włosy na żel zaczesane do tyłu, gęste, czarne brwi i dwudniowy zarost. Szpiczasto zakończona broda i małe uszy. Ubrany w granatową marynarkę, spodnie i koszulę oraz różowy krawat. To mężczyzna pewny siebie i nie znoszący sprzeciwu.

 

Kebab – szatyn po trzydziestce o gęstych, krótkich włosach, zaczesanych do tyłu i lekko postawionych. Ma wysokie czoło, poziome zmarszczki na czole i pieprzyka przy szerokim nosie. W barze ubrany w brązowy tiszert i granatowy fartuch. Jako marketingowiec nosi granatową marynarkę, jasnoniebieską koszulę i czarny krawat w białe paski. To człowiek spokojny i wrażliwy.

 

Stażystka – młoda blondynka o długich, opadających na ramiona włosach, wydatnych ustach i dużych szarych oczach. Czesze się na różne sposoby – najczęściej nosi kitkę, kok lub rozpuszczone włosy zebrane nad czołem opaską. Ubiera się w luźne swetry lub bluzki, najczęściej zielone lub brązowe, dopasowane, błyszczące, skórzane spodnie i brązowe baleriny. To kobieta zagubiona i szukająca ludzkiego ciepła.

 

Szef – postawny, wysoki, szpakowaty 50-latek o krótkich, gęstych włosach. Twarz o regularnych rysach, gładko ogolona. Jego ulubione kolory ubrań to kremowy, błękitny i jasnoszary. Nosi koszulki polo, spodnie z materiału i niebieskie, zamszowe mokasyny. Na zewnątrz ubiera krótką, czerwoną kurtkę. To mężczyzna empatyczny i uwodzicielski, ale też bardzo niepewny siebie i zagubiony.