Komedia Isabelle i mężczyźni

Opis filmu:

Isabelle mieszka w Paryżu. Jest rozwiedzioną, samotną matką. Jako kobieta dojrzała wie, czego chce i wie, co sama może zaoferować. Po latach rozczarowujących relacji, po raz kolejny próbuje znaleźć miłość. Chce odszukać tę jedyną, prawdziwą i do końca życia, chociaż chyba już przestała w nią wierzyć. Spotyka na swej drodze nowego mężczyznę, przy którym przeżywa skrajne emocje: od radości i nadziei po zagubienie i smutek.

Opis postaci:

Isabelle – czterdziestokilkuletnia, atrakcyjna brunetka. Jej bujne, kasztanowe włosy układają się w fale. Piwne oczy przepełnia tęsknota, często przesłania je żądza i chwilowe namiętności. Zgrabną sylwetkę podkreśla dopasowanymi sukienkami do połowy uda lub spódnicami mini i modnymi bluzkami. Na ramiona często narzuca skórzaną kurtkę typu ramoneska. Stroju dopełniają kozaki na wysokiej szpilce.

 

Vincent – około pięćdziesięcioletni, elegancki szatyn. Lekko pucułowatą twarz pokrywa kilkudniowy zarost. Zakola odsłaniają wysokie czoło. W żywych, pełnych iskier oczach na widok Isabelle płonie żądza. Jest lekko przy kości, ale dobrze skrojone garnitury, których prawie nigdy nie ściąga skrzętnie to ukrywają, no chyba, że akurat jest w sypialni…

 

Aktor – wysoki, atrakcyjny szatyn. Podłużną twarz  o mocnych rysach porasta kilkudniowy zarost. Ma świdrujące spojrzenie i ujmujący, delikatny uśmiech. Ubiera się elegancko i szykownie: mocne swetry komponuje z dopasowanymi jasnymi spodniami. Do tego ciemny płaszcz i niebieskawy szalik.