Intruz (The Host) – PJM Science fiction

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja FONIS i Fundacja Katarynka

Czas trwania

2 godz. 5 min.

Reżyseria

Data premiery

2013

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 0 / 5. Ilość: 0

Opis filmu:

Świat opanował niewidzialny wróg, który zajmuje ludzkie ciała i umysły. Dusza o imieniu Wagabunda zostaje umieszczona w ciele Melanie, dziewczyna nie zamierza jednak poddać się bez walki.

 

Opis postaci:

Melanie/Wagabunda – szczupła, średniego wzrostu szatynka. Długie włosy ma rozpuszczone. Nosi zielone, dopasowane spodnie, koszulki i swetry z krótkim rękawem w stonowanych kolorach. Ma łagodne usposobienie.

 

Jared – wysoki, szczupły szatyn. Krótkie włosy ma w lekkim nieładzie. Nosi dżinsy i t-shirty. Jest nieufny, bywa porywczy.

 

Ian – szczupły blondyn. Dłuższą grzywkę zaczesuje to tyłu. Nosi koszulki i spodnie w stonowanych kolorach. Jest łagodny, czuły i troskliwy.

 

Tropicielka – wysoka, szczupła blondynka. Długie włosy ma zebrane w ciasny kucyk. Nosi biały, dopasowany uniform zapinany pod szyją. Ma surowy wyraz twarzy. Jej niebieskie
tęczówki mają świecącą obwódkę.

 

Jeb – wuj Melanie. Łysiejący mężczyzna. Ma brodę i wąsy. Często nosi kapelusz kowbojski. Ma na sobie bordową koszulę, brązową marynarkę i beżowe spodnie – bojówki. Jest rozsądny i łagodny.

 

Za tłumaczenie na PJM odpowiada Fundacja FONIS. Tłumaczka: Izabela Lindner.