Intruz – PJM Dramat

Opis filmu:

“Intruz” opowiada inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię, która rozgrywa się na szwedzkiej prowincji. Siedemnastoletni John – pod wpływem ekstremalnych emocji – dopuszcza się zbrodni. Po odbyciu kary wraca w rodzinne strony i podejmuje próbę rozpoczęcia nowego życia. Szybko jednak zostaje skonfrontowany z przeszłością, o której chciałby zapomnieć.

Opis postaci:

Jon – szczupły, wysoki 17-nastoletni blondyn z długą grzywką. Ma poważny wyraz twarzy. Jest małomówny, często bierny, tłumi emocje. W sytuacjach zagrożenia jest porywczy. Nosi szare albo jasnoniebieskie dżinsy, dopasowany zielone sweter, granatową kurtkę.

 

Martin – ojciec Jona. Średniego wzrostu siwiejący blondyn. Nosi kraciaste flanelowe koszule, niebieskie dżinsy, czasem robocze, granatowe spodnie i spraną niebieską bejsbolówkę. Rzadko się uśmiecha, jest surowy, stara się być opiekuńczy dla synów i ojca.

 

Filip – około dziesięcioletni chłopiec, brat Jona. Ma ciemnobrązowe włosy z długą grzywką. Nosi kurtkę z kapturem w kolorowe, ukośne pasy. Jest bacznym obserwatorem, bywa uparty.

 

 

Za tłumaczenie na PJM odpowiada Fundacja FONIS. Tłumaczka: Izabela Lindner.