Hel Dramat

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 24 min

Reżyseria

Data premiery

2009

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 1 / 5. Ilość: 1

Opis filmu:

Piotr to opiekuńczy i czuły lekarz psychiatra, który na co dzień styka się w szpitalu z ludzkimi uzależnieniami. Podczas jednego z dyżurów Piotra na izbę przyjęć trafia jego syn, Kamil, który po rozstaniu rodziców został przy matce. Piotr postanawia odnowić z nim kontakt. Wspólna podróż jest okazją do ukazania prawdziwego oblicza Piotra i zmierzenia się z mroczną tajemnicą, którą lekarz skrywa od lat.

Opis postaci:

Piotr  – tęższy, niewysoki brunet w średnim wieku. Ma krótkie włosy,  które czasem nosi w nieładzie. Ma wyraźny, płaski nos, wąskie, jasne oczy. Nosi okulary w delikatnych, obłych, metalowych oprawkach. W szpitalu ubrany jest w biały, krótkich fartuch, nosi sztruksowe lub dżinsowe, luźne spodnie, koszulę i ciepłą, długą kurtkę.  Ma życzliwy uśmiech.

 

Kamil – syn Piotra, młody wysoki, szczupły brunet. Włosy ma krótkie, starannie, równo przystrzyżone. Oczy ma ciemne. Ma spokojny wyraz twarzy. Ubiera się w proste, ciemne spodnie i koszulę schludnie zapiętą. Ma poważny wyraz twarzy, rzadko się uśmiecha.

 

Hanka – partnerka Piotra, Czeszka. Jest szczupłą, młodą kobietą, o krótkich, zmierzwionych, blond włosach. Ma jasne oczy i łagodne spojrzenie. Ubiera się swobodnie, nosi ciepły, jasny płaszcz i czapkę z pomponem. Jest ufna, czasem naiwna.