Krótki metraż Gry

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

20 min.

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Opis filmu:

„Gry” w reżyserii Macieja Marczewskiego to krótkometrażowy film fabularny z 2013 roku. Akcja filmu rozgrywa się w windzie, w której dwójka ludzi została zatrzaśnięta. Para ta zaczyna grać w zaskakującą grę: wymyślają swoje wspólne życie. Fikcyjna historia zaczyna jednak przeplatać się z prawdziwymi przeżyciami.

 

Opisy postaci:

On – w tej roli Marcin Bosak. To trzydziesto-kilkuletni brunet.  Jest wysoki i szczupły. Ma gęste, ciemne włosy obcięte na krótko. Na twarzy kilkudniowy, starannie przystrzyżony zarost. Mężczyzna ma okrągłą twarz, kształtne, duże i ciemne oczy osadzone blisko siebie, pękaty nos i pełne usta. Wyraz jego twarzy jest przyjazny. Mężczyzna jest ubrany w ciemno-niebieskie jeansy, dopasowaną koszulę w kratę. Na plecy ma zarzuconą rozpiętą, skórzaną kurtkę, na nogach stare, zniszczone trampki. Ma luźny sposób bycia.

 

Ewa – w tej roli Julia Kijowska. To trzydziesto-kilkuletnia blondynka. Jest szczupła i wysoka. Ma trójkątną twarz o dużych, niebieskich oczach. Jej cera jest jasna i delikatna. Twarz bardzo dziewczęca. Ewa ma wąski nos i wąskie usta. Jasne, lekko kręcone włosy sięgają delikatnie poniżej uszu. Kobieta ma na sobie elegancki kostium. To wąska, dopasowana spódnica sięgająca do kolan, biała bluzka z kołnierzem oraz żakiet w kolorze beżowym. Na nogach ma skórzane buty na obcasie. Na ramieniu czarna, skórzana torebka. Ewa sprawia wrażenie zagubionej i niepewnej siebie. Łatwo wpada w histerię.