Efekt motyla Science fiction

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 53 min.

Reżyseria

Data premiery

2004

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 5 / 5. Ilość: 3

Opis filmu:

Evan Treborn jest chłopakiem, którego niektóre zdarzenia z dzieciństwa zdają się być niedokończone albo nie może ich sobie przypomnieć. Przypadkiem, odkrywa sposób na podróżowanie w czasie, stara się jednak zrobić coś więcej, chce zmieniać teraźniejszość, wpływając na przebieg wydarzeń z przeszłości.

Opis postaci:

Evan – jako dziecko ma ciemnobrązowe włosy z grzywką sięgającą linii brwi, ciemne, duże ufne oczy i lekko zadarty nos. Dorosły Evan jest szczupłym szatynem z lekko falowanymi włosami. W zależności od motywu w filmie ma albo gładko ogolone policzki, bądź kilkudniowy zarost, czasem krótką brodę i wąsy. Nosi t-shirty, rozpięte koszule i niebieskie dżinsy.

 

Kayleigh – jako dziecko to długowłosa blondynka z grzywką do linii brwi. Ma niebieskie oczy i piegi. Nosi letnie sukienki, jest małomówna. Dorosła Kayleigh to blondynka z długimi włosami i nieznacznie zadartym nosem.

 

Tommy – bart Kayleighi, jako dziecko i jako dorosły jest raczej niewysoki, ma ciemne blond włosy i jasną cerę.

 

Lenny – korpulentny chłopiec z jasnorudymi włosami, ma piegi i okrągłą twarz. Dorosły Lenny jest wysokim mężczyzną z lekką nadwagą, ma blond włosy sięgające ramion. W jednej części filmu ma zaczerwienioną twarz z wyraźnymi krostkami.