Druciane oprawki. Mobajl Animacja

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

5 min

Reżyseria

Data premiery

2012

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 0 / 5. Ilość: 0

Opis filmu:

Aniela godzinami dzierga na drutach, a Konstanty ogląda telewizję. Wspólnie próbują wypełnić pustkę w pozornie spokojnym i poukładanym życiu.

 

Opisy postaci:

Konstanty – to animowana lalka przypominająca staruszka. Konstanty jest drobny i szczupły. Jego głowa jest podłużna. Ma duże oczy i orli nos, którego nieodłącznym elementem są kwadratowe, druciane okulary. Jego uszy są nieduże i odstające. Staruszek ma łysinę na środku głowy, zaś nad uszami sterczą resztki siwych włosów. Pod nosem Konstantego jest gęsty siwy wąs, nad oczami krzaczaste, siwe brwi. Ubrany jest w szare spodnie i popielatą bluzę. Na bluzę ma zarzucony, robiony na drutach bezrękawnik w kolorze granatowym.

 

Aniela – to animowana lalka przypominająca staruszkę. Aniela ma okrągłą twarz i pucułowate policzki. Jej oczy są duże, nos wąski i długi. Staruszka nosi okrągłe druciane okulary. Siwe, lekko kręcone włosy ma upięte w kok z tyłu głowy. Postać jest ubrana w kraciastą, biało-niebieską sukienkę, sięgającą za kolana. Na sukience ma biały, kuchenny fartuszek.