Krótki metraż Córka

Opis filmu:

Opowieść o matce i córce, które od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Muszą wspólnie spędzić kilka nocnych godzin, z powodu zaginięcia córki młodszej z nich. Ruszają na wspólne poszukiwania, które stają się okazją do wyjaśnienia drażliwych spraw z przeszłości.

 

Opisy postaci:

Marta – główna bohaterka filmu. W rolę Marty wcieliła się Katarzyna Krzanowska. To szczupła i wysoka kobieta przed czterdziestką. Ma gęste ciemne włosy do ramion, które zawsze wiąże w kucyk. Jej twarz jest okrągła. Ma wydatne usta i wąski nos. Oczy są ciemne i duże. Brwi nisko osadzone. Marta przez cały film występuje w tej samej kreacji. Ma na sobie dopasowane, niebieskie jeansy i pikowaną, krótką fioletową kurtkę.

 

Irena – matka Marty. W tej roli Teresa Budzisz- Krzyżanowska. Irena  nie ma ze swoją córką dobrego kontaktu. To wysoka kobieta po sześćdziesiątce. Ma pociągłą, pomarszczoną twarz, nieduże ciemne oczy i wąskie usta. Ma jasne włosy sięgające za uszy. Jest elegancka. W filmie oglądamy ją w długiej sukni, wyjściowych butach i beżowym płaszczu z dużym kołnierzem. Jest poważna i stanowcza.