Chłopak do towarzystwa Komedia

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 28 min

Reżyseria

Data premiery

2010

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 0 / 5. Ilość: 0

Opis filmu:

Młody profesor Louis Ives postanawia wyjechać do Nowego Jorku. Wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Harrisona, który – jak się okazuje – jest mężczyzną do towarzystwa bogatych wdów. Daje on Louisowi niezapomnianą szkołę życia.

Opis postaci:

Louis Ives – szczupły szatyn przed trzydziestką. Ma krótkie proste włosy z grzywką, którą zaczesuje na lewą stronę i piwne oczy z gęstymi jasnymi brwiami. Na jego trójkątnej, zawsze ogolonej twarzy odznaczają się kości policzkowe. Louis ubiera się elegancko i trochę staromodnie. Najczęściej zakłada jasne koszule z krawatem i materiałowe ciemne spodnie. Do tego ubiera marynarkę w delikatną kratkę i kaszkiet.

 

Henry Harrison – wysoki i szczupły sześćdziesięciolatek. Ma gęstą czuprynę siwych włosów, które opadają w nieładzie na kark. Zaczesane na boki pukle odsłaniają szerokie czoło. Henry nosi też niewielki siwy wąsik. Ubiera się bardzo elegancko. Najczęściej nosi jasne koszule i spodnie w kant. Na wierzch zakłada marynarkę, a gdy wychodzi na spotkania z damami fraki lub smokingi. Na głowie ma kapelusz z niedużym rondem. Często elementy jego garderoby są wysłużone i nie pasują kolorystycznie do siebie.

 

Gershon – sąsiad Henry’ego z parteru, zapalony rowerzysta. To potężny, barczysty czterdziestokilkulatek. Nosi burzę długich kręconych brązowych włosów i gęstą kudłatą brodę, która zasłania mu większą część twarzy. Ma duży nos i wąskie głęboko osadzone oczy, nad którymi wyróżniają się krzaczaste brwi. Gershon ubiera się zwykle dresowe spodnie i bluzy.

 

Mary – koleżanka z pracy Louisa. Drobna i szczupła brunetka po dwudziestce o krótkich prostych włosach sięgających za uszy. Ma owalną twarz, delikatny nos i okrągłe piwne oczy. Ubiera się w luźne bluzki w jasnych kolorach i dopasowane spodnie lub spódnice.

 

Vivian Cudlip – bogata dama, drobna i krucha kobieta po osiemdziesiątce. Ma małą trójkątną twarz, na której odcinają się umalowane na czerwono usta i mocno podkreślone tuszem oczy. Vivian ma utlenione krótkie włosy, które falowanymi puklami opadają na kark. Ubiera się w dopasowane eleganckie garsonki w pastelowych kolorach lub strojne spódnice i dopasowane sweterki.