Krótki metraż Całe mnóstwo miłości

Opis filmu:

Łukasz, bohater filmu „Całe mnóstwo miłości”, to znudzony życiem muzyk, który nocami gra z zespołem w klubie. Mieszka ze swoją dziewczyną, ale ich związek przeżywa kryzys. Wykorzystując wyjazd Ani, Łukasz zamawia firmę przeprowadzkową i postanawia wrócić do swojego mieszkania.

 

Opisy postaci:

Łukasz – to główny bohater krótkometrażowego filmu. W tej roli Łukasz Korybalski.  To zawodowy muzyk – trębacz, który zarabia na życie grając w zespole jazzowym. To wysoki i szczupły szatyn o trójkątnej twarzy. Ma krótkie i proste włosy oraz grzywkę zaczesaną na prawą stronę, luźno opadającą na czoło. Jego oczy są nieduże i zielone. Nos pękaty, usta wąskie. W lewym uchu nosi nieduży, złoty kolczyk. Łukasz, na co dzień, ubiera się w sportowym stylu. Nosi jeansy i luźne bluzy. Na koncerty zakłada eleganckie spodnie w kant, białe koszule i złote marynarki.

 

Anka – dziewczyna Łukasza. Bohaterka, wokół której również kręci się ta historia. W tej roli Aleksandra Wojtysiak. To atrakcyjna, szczupła brunetka. Ma trójkątną twarz i jasną, gładką cerę co czyni ją bardzo dziewczęcą. Oczy Anki są piwne i duże. Usta wydatne i pełne. Kobieta ma lekko wystające kości policzkowe i wąski nos. Jej lekko falowane włosy są zwykle rozpuszczone i luźno opadają na jej ramiona. Dziewczyna ubiera się w luźnym stylu. Ma bystre spojrzenie. Na jej twarzy często gości smutek.