Komedia Bobry

Odtwórz film w nowym oknie

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 30 min.

Reżyseria

Data premiery

2013

Scenariusz

Obsada

Opis filmu:

„Bobry” to nazwa nieistniejącego już zespołu punkowego. Wydali jedno demo, po czym rozpadli się, a każdy z członków zapomniał o muzyce, marzeniach i wielkiej karierze. Jednak po latach niepowodzeń lider Marcin postanawia reaktywować grupę. Odszukuje kumpli z zespołu…

 

Opisy postaci:

Bogdan – Jeden z głównych bohaterów filmu. Kierowca białego karawanu. To wysoki, postawny szatyn z przerzedzonymi włosami obciętymi na krótko.  Ma ok. 40 lat. Bogdan ma okrągłą twarz. Jego oczy są duże, niebieskie, usta wydatne. Ma pogodny wyraz twarzy. Porusza się energicznie. Mężczyzna często nosi na głowie jasny kapelusz. Zawsze jest ubrany w dobrze skrojony, beżowy garnitur. Jego atrybutem jest brązowa, skórzana teczka, którą zawsze ma przy sobie.

 

Kosiarz – czarny charakter filmu. To trzydziestokilkuletni kierowca czarnego karawanu. Jest wysokim, szczupłym brunetem o trójkątnej twarzy. Ma lekko falujące, krótkie włosy. Jego oczy są ciemne, nos szpiczasty i wąski. Kosiarz ma nisko osadzone brwi i wysokie czoło. Nosi czarne ubrania. Jego atrybutem jest skórzany płaszcz do kostek, który zakłada nawet w upalne dni. Wyraz jego twarzy jest groźny, budzący respekt.

 

Marcin – Młody zagubiony mężczyzna. Ma ok. 30 – lat. Jest ciemnym blondynem wysokiego wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę. Jego twarz jest okrągła i ma pogodny wyraz. Marcin ma pękaty nos i duże, pełne usta. Jego oczy są jasnobrązowe. Mężczyzna ma kręcone, krótkie włosy. Pojedyncze loczki luźno opadają na jego czoło. Marcin ubiera się swobodnie. Najczęściej oglądamy go w jeansach i luźnych bawełnianych koszulkach. Jest niespełnionym gitarzystom i marzycielem.

 

Damian – przyjaciel Marcina, ważna postać filmu. Jest byłym perkusistą zespołu Bobry, który odziedziczył po ojcu miejski szalet, który prowadzi. Jest niskim, pulchnym mężczyzną. Ma owalną twarz z lekko spłaszczonym nosem. Jest łysiejący. Mimo tego wciąż nie obcina długich włosów. W związku z tym, czubek jego głowy jest prawie całkowicie łysy, natomiast po bokach i z tyłu głowy sterczą długie strąki włosów. Damian ubiera się w skórzane spodnie i czarne koszulki z logotypami metalowych zespołów