Blokada Dramat

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 59 min

Reżyseria

Data premiery

2015

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 0 / 5. Ilość: 0

Opis filmu:

Na obrzeżach 14-milionowej metropolii, w atmosferze społecznych napięć, lęku i podejrzliwości, dochodzi do spotkania dwóch braci, którzy nie widzieli się od 20 lat. Khadir zostaje wypuszczony z więzienia pod warunkiem tajnej współpracy z policją. Będzie musiał zaskarbić sobie zaufanie pełnego podejrzeń, opuszczonego przez żonę i dzieci Ahmeda. Jednak bracia nie zdają sobie sprawy, że prawdziwe zagrożenie czyha bliżej, niż im się wydaje…

Opis postaci:

Kadir – łysiejący, wysoki mężczyzna w średnim. Ma gęstą, krótko przystrzyżoną czarną brodę gdzieniegdzie siwiejącą, czarne wąsy, żuchwę ma lekko wysuniętą.  U nasady nosa ma niewielką, poziomą bliznę. Ma ciemne oczy, czarne brwi i pomarszczone czoło. Na serdecznym palcu lewej ręki nosi srebrny sygnet z beżowym kamieniem. Najczęściej ubrany jest w ciepły czarny golf bądź brązowy, rozpinany sweter, brązową kurtkę i kaszkiet. Pracując na ulicy nosi zniszczoną, obszerną, skórzaną kurtkę i szaro-czarną czapkę. Ma pochmurny wyraz twarzy i podejrzliwe spojrzenie. Jest zagubiony i samotny.

 

Ahmet – młody, trzydziestokilkuletni niewysoki mężczyzna. Ma czarne, krótkie włosy, czarne wąsy i kilkudniowy zarost. Nad ciemnymi, dużymi oczami ma czarne, gęste brwi. Na co dzień, do pracy nosi bordową kurtkę z kapturem, dżinsy i żółte kalosze. Jest wrażliwy i zagubiony. Ma nieufne spojrzenie.

 

Meral – młoda, szczupła brunetka. Długie, falowane włosy najczęściej ma rozpuszczone, bywa że spina je czerwoną spinką. Jej ubiór to ciemnoczerwony, rozpinany sweter i czarna sukienka do kolan.