Bez wstydu Obyczajowy

Odtwórz film w nowym oknie

Audiowstęp

Katalog Filmów

Dostosowanie

Fundacja Katarynka

Czas trwania

1 godz. 38 min.

Reżyseria

Data premiery

2012

Scenariusz

Obsada

Produkcja

Ocena

Średnia 3.2 / 5. Ilość: 13

UWAGA: film od 16 roku życia.

Opis filmu:

Pełna napięcia historia przełamującej kulturowe tabu miłości brata do siostry. Tadek tuż przed końcem roku szkolnego ucieka od wychowującej go ciotki i jedzie na południe Polski. Powodem podróży jest jego siotra Anka, która dla Tadka jest jedyną kochaną osobą w jego życiu. Gdy rodzeństwo spotyka się, Tadek odkrywa że kochankiem siostry jest przywódca lokalnej bojówki neonazistowskiej, z którym bohater konkurować będzie o uczucia Anki…

 

Opisy postaci:

Anka – Dwudziesto-kilku letnia dziewczyna. Jest atrakcyjna, szczupła i wysoka. Ma kobiece kształty i długie, gęste, jasno-brązowe włosy. Jej twarz jest trójkątna. Ma pełne usta i duże brązowe oczy zwracające uwagę.  Nosi krótkie, obcisłe sukienki i buty na wysokich obcasach. Zawsze zadbana i elegancka mimo trudnej sytuacji życiowej.

 

Tadek – młodszy brat Anki. Potajemnie podkochujący się w siostrze. To 18 latek. Jest dobrze zbudowany, wysoki i postawny. Ma gęste ciemne włosy i okrągłą twarz o inteligentnym wyrazie. Ubiera się w sportowym stylu. Nosi luźne jeansy i bawełniane koszulki z krótkim rękawem.

 

Andrzej – narzeczony Anki. Wysoki, szczupły brunet ze starannie przystrzyżoną bródką. Ma nienaganną sylwetkę i lekko przerzedzone, krótkie włosy. Nosi eleganckie ubrania. Często pojawia się w garniturze. Jeździ drogim samochodem. Jest dwulicowym karierowiczem.

 

Irmina – młoda Romka zakochana w Tadku – nastolatka. Jest szczupłą brunetką z gęstymi, długimi włosami. Ma śniadą cerę i okrągłą twarz o pogodnym wyrazie. Ubiera się w długie spódnice i białe, koronkowe bluzki.