Wyjazd Integracyjny

CZAS TRWANIA

1 godz. 25 min.

KATEGORIA

Komedia

Otwórz wideo w nowym oknie
Szef korporacji Polish Lody zaprasza swoich pracowników na wyjazd integracyjny do luksusowego hotelu. Do turnusu dołączyć mają również potencjalni klienci firmy oraz przebojowy redaktor lokalnej gazety. Duże oczekiwania prezesa wobec wyjazdu nie wytrzymują konfrontacji z pełną oparów alkoholu rzeczywistością firmowego wyjazdu, a wkrótce okazuje się, że cała inicjatywa nieuchronnie zmierza ku katastrofie…

 

OPISY POSTACI:

Gwidon – jeden z głównych bohaterów filmu. Prezes firmy „Polish lody”, człowiek, który zostaje uwikłany w ciąg różnych nietypowych zdarzeń. Jest 50-cio kilku letnim mężczyzną. Ma pociągłą twarz i gęste, ciemne włosy.  Jest niski i szczupły. Ma duże, zielone oczy i wysokie czoło, na które opada postrzępiona grzywka. Jest elegancki. Zawsze nosi drogie garnitury, białe koszule i dobrze dopasowane krawaty. Mimo tego w trakcie filmu będziemy mogli go zobaczyć w damskich sukienkach.

Gerard – dziennikarz, który pojawia się w hotelu, w którym odbywa się wyjazd integracyjny pracowników firmy „Polish lody”. To wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna. Ma okrągłą twarz o pogodnym wyrazie i duże okrągłe oczy. Jego usta są pełne, a nos kształtny i pękaty. Gerard często się uśmiecha odsłaniając śnieżno białe zęby z charakterystyczną dużą szparą między górnymi jedynkami. Jest motocyklistą. Nosi skórzane kurtki i motocyklowe spodnie.

Gabi – młoda, atrakcyjna brunetka, modelka. Pojawia się przypadkowo w tym samym hotelu i zostaje wciągnięta w ciąg nietypowych wydarzeń. Jest wysoka i szczupła, ma kobiece kształty. Jej twarz jest trójkątna. Ma łagodny wyraz. Jej oczy są piwne i duże, nos wąski i kształtny. Ustaw wydatne. Gabi nosi dopasowane, krótkie sukienki i eleganckie płaszcze. Jej falowane włosy są zwykle rozpuszczone i opadają luźno na jej ramiona. Gabi często się uśmiecha i równie często denerwuje i krzyczy.

Stasiak – nowy pracownik firmy „Polish lody”, którzy próbuje się wykazać organizując wyjazd integracyjny. Jest wysokim, dobrze zbudowanym trzydziesto-kilku latkiem. Ma ciemne, gęste włosy przystrzyżone na krótko. Jego twarz jest owalna. Ma wysokie czoło i wąskie usta. Jego oczy są niebieskie, głęboko osadzone. Stasiak ubiera się w eleganckie garnitury i białe koszule. Jest przejęty swoją nową rolą

 

Opracowanie:

Fundacja Katarynka

Reżyseria:
  • Przemysław Angerman
Scenariusz:
  • Przemysław Angerman,
  • Adam Karolewski
Obsada:
  • Jan Frycz,
  • Tomasz Karolak,
  • Katarzyna Glinka,
  • Tomasz Kot
Produkcja:

Jacek Dąbrowski-Udziela

kontakt

Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.