Bez Wstydu

CZAS TRWANIA

1 godz. 24 min.

KATEGORIA

Film obyczajowy

Otwórz wideo w nowym oknie
UWAGA FILM od 16 roku życia.
Pełna napięcia historia przełamującej kulturowe tabu miłości brata do siostry. Tadek tuż przed końcem roku szkolnego ucieka od wychowującej go ciotki i jedzie na południe Polski. Powodem podróży jest jego siotra Anka, która dla Tadka jest jedyną kochaną osobą w jego życiu. Gdy rodzeństwo spotyka się, Tadek odkrywa że kochankiem siostry jest przywódca lokalnej bojówki neonazistowskiej, z którym bohater konkurować będzie o uczucia Anki…

 

OPISY POSTACI:

Anka – Dwudziesto-kilku letnia dziewczyna. Jest atrakcyjna, szczupła i wysoka. Ma kobiece kształty i długie, gęste, jasno-brązowe włosy. Jej twarz jest trójkątna. Ma pełne usta i duże brązowe oczy zwracające uwagę.  Nosi krótkie, obcisłe sukienki i buty na wysokich obcasach. Zawsze zadbana i elegancka mimo trudnej sytuacji życiowej.

Tadek – młodszy brat Anki. Potajemnie podkochujący się w siostrze. To 18 latek. Jest dobrze zbudowany, wysoki i postawny. Ma gęste ciemne włosy i okrągłą twarz o inteligentnym wyrazie. Ubiera się w sportowym stylu. Nosi luźne jeansy i bawełniane koszulki z krótkim rękawem.

Andrzej – narzeczony Anki. Wysoki, szczupły brunet ze starannie przystrzyżoną bródką. Ma nienaganną sylwetkę i lekko przerzedzone, krótkie włosy. Nosi eleganckie ubrania. Często pojawia się w garniturze. Jeździ drogim samochodem. Jest dwulicowym karierowiczem.

Irmina – młoda Romka zakochana w Tadku – nastolatka. Jest szczupłą brunetką z gęstymi, długimi włosami. Ma śniadą cerę i okrągłą twarz o pogodnym wyrazie. Ubiera się w długie spódnice i białe, koronkowe bluzki.

Opracowanie:

Fundacja Katarynka

Reżyseria:
  • Filip Marczewski
Scenariusz:
  • Grzegorz Łoszewski
Obsada:
  • Mateusz Kościukiewicz,
  • Agnieszka Grochowska,
  • Anna Próchniak,
  • Maciej Marczewski
Produkcja:

Magdalena Badura

kontakt

Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.