Anatomia zła

CZAS TRWANIA

2 godz.

KATEGORIA

Film sensacyjny

Otwórz wideo w nowym oknie




Płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator, który kilka lat wcześniej doprowadził do jego aresztowania, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, „Lulek” ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego.

(opis: filmweb.pl)

 

OPISY POSTACI:

Lulek - główny bohater filmu. To niski i chudy emeryt o łagodnym wyrazie twarzy. Ma gęste siwe włosy i liczne zmarszczki podkreślające wiek. Sam Lulek jest ok. 60-cio letnim mężczyzną. Stwarza pozory spokojnego i wyciszonego. W rzeczywistości jest nieco inaczej. Mężczyzna ma inteligentny wyraz twarzy. Jego oczy są piwne, brwi nisko osadzone, nos lekko pękaty, ustaw wąskie. Lulek ubiera się pospolicie. Nosi jasne spodnie i przewiewne koszule. W chłodniejsze dni zarzuca na siebie popielatą kurtkę.

Staszek – młody, ok. 30-letni mężczyzna. Były żołnierz. Współpracownik Lulka. Jest wysoki, dobrze zbudowany i wysportowany. Jego ciało jest umięśnione. Mężczyzna ma krótko ścięte czarne włosy. jego twarz jest okrągła. Usta pełne, oczy kruczo-czarne. Na twarzy nosi kilkudniowy zarost. Ubiera się w jeansy i dopasowane bawełniane koszulki, które podkreślają jego umięśnione ramiona i klatkę piersiową. Na jego twarzy często gości uśmiech.

Prokurator Nowak - to niski, chudy brunet po trzydziestce. Ma trójkątną twarz, ciemne oczy i pełne usta.  Jego włosy są krótkie, gęste i zaczesane do tyłu.  Ma też gęste, czarne i nisko osadzone brwi. Na jego twarzy często gości ironiczny uśmiech. Mężczyzna jest podstępny i przebiegły. Ubiera się w czarne garnitury i białe koszule. Bywa poddenerwowany i niecierpliwy.

Opracowanie:

Fundacja Katarynka

Reżyseria:
  • Jacek Bromski
Scenariusz:
  • Jacek Bromski
Obsada:
  • Krzysztof Stroiński,
  • Andrzej Seweryn,
  • Marcin Kowalczyk,
  • Piotr Głowacki,
  • Łukasz Simlat

kontakt

Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.